Přeskočit na navigaci
reklamní obrázek

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
1 350,- Kč
Pronájem kanceláří Kunovice u UH
Nabízíme k pronájmu komerční nebytové prostory( kanceláře ) po celkové rekonstrukci v Kunovicích u Uh.Hradiště. Jednotlivé kanceláře od výměry cca 20 m2 lze pronajat samostatně nebo v celkové výměře až cca 200 m2. Ke kancelářím jsou k dispozici WC muži a ženy, sprchy a kuchyňka. Přednosti nabízených prostor:perfektní stav, velmi dobrá poloha nemovitosti ( v blízkosti komunikace 1.třídy Brno-Uh.Brod a dále Slovensko),vlakové nádraží, parkování přímo u objektu cca pro 20 os.automobilů a v neposlední řadě cena ( k jednání, po prohlídce). Vhodné jak pro jednotlivce, tak kolektivy, příp.sídla firmy. Doporučujeme prohlídku!! Uvedená cena je k jednání bez energií. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK.
Náhled
1 500,- Kč
Pronájem kanceláří - Uh. Hradiště
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory( kanceláře) v centru Uherského Hradiště na Zelném Trhu, v bývalém objektu Slovače. K dispozici jsou kanceláře ve 2 až 4NP různých výměr, cca od 25 m2 až po 205 m2. V posledním období prošla budova rozsáhlou rekonstrukcí. V budově se nachází výtah. Neváhejte a volejte na prohlídku! Energetická náročnost budovy-třída G.-štítek nedodán.
Náhled
1 840,- Kč
Pronájem kanceláří UH- Prostřední ul.
Pronájem  kanceláří ve 4 NP  v centru města na ulici Prostřední. Moderně zrekonstruovaný objekt nabízí 2 samostatné kanceláře o vel. 18,40 m2, a 23,25 m2 . Každá kancelář je vybavena klimatizací. Na patře se nachází společná kuchyňka, koupelna a WC. Cena od 1.840,- Kč/ měsíc za kancelář o výměře 18,40 m2 . Cena je bez záloh na služby. Další info v RK.Energetická náročnost budovy-třída G -štítek nedodán.
NovinkaSlevaTip
Náhled
5 000,- Kč
Pronájem kanceláře v Uh. Hradišti
Pronájem přízemních obchodních prostor v centru města Uherské Hradiště na ulici Stojanova o výměře 41m2 (1.500,-Kč/m2/rok) s vlastním vstupem. Obchodní prostor se sestává z prodejny, kanceláře a skladu. V prostoru je k dispozici: - Zdarma připojení k Internetu - Zabezpečovací systém napojený na pult centrální ochrany v ceně nájmu Prostor je vhodný pro prodejnu, servis nebo v případě drobných úprav i jako prostor pro poskytování služeb - masáže, kosmetika, kadeřnictví apod. K nastěhování okamžitě.  V případě zájmu je možné kanceláře vybavit nábytkem, popř. IT a kancelářskou technikou. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Novinka
Náhled
5 000,- Kč
Pronájem výdejny léků v UH-Míkovicích
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor, využívaný jako výdejna léků, na zdravotním středisku v Uherském Hradišti, části Míkovice. Součástí prostoru je technické zázemí s čekárnou a vlastní parkoviště. Uvedená cena je vč.energií. Energetická náročnost-třída G. Další info v RK.
Novinka
Náhled
6 000,- Kč
Pronájem nebytových prostor St.Město
V zastoupení majitele nabízíme pronájem nebytových prostor ve Starém Městě u Uh.Hradiště. Prostory skládající se ze dvou místností a sociálního zařízení - vše o vel. 58,2 m2 se nachází v přízemí komerčního objektu.Prostory mají vlastní plynové vytápění a vlastní měření odběru elektřiny a vody. Celý prostor je hlídán zabezpečovacím zařízením. Prostory jsou vhodné využít jako kanceláře nebo pro služby. Uvedená cena je bez energií, které činí 1 000-1 500,-Kč, dle účelu pronájmu. Volné ihned!! Majitel požaduje 2 měsíční kauci a nájem. Další info v RK. Štítek energ. náročnosti nebyl předložen, proto uvádíme tř. G.
NovinkaTip
Náhled
6 000,- Kč
Pronájem zubní ordinace v UH- Míkovicích
Nabízíme k pronájmu zařízenou zubní ordinaci v Uherském Hradišti, části Míkovice. Zubní ordinace je vhodná jednak pro zubní lékaře, zubního hygienistu, příp. k ortodontické léčbě. Ordinace má komplexní zázemí, vč. čekárny pro pacienty a soukromé parkoviště. Uvedená cena je vč. energií. Energetická náročnost-třída G. Pro další info a případné prohlídky volejte, pište kdykoliv !
Novinka
Náhled
6 920,- Kč
Pronájem bytu 1+kk Kunovice u Uh.Hradiště
Byt je již ZAREZERVOVÁN!!! Nabízíme pronájem podkrovní ubytovací jednotky 1+kk v centru města Kunovice u Uherského Hradiště. Jednotka se nachází ve 4 NP a má výměru 43 m2. Je vybavena kuchyňskou linkou s keramickou varnou deskou, lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a přípojkou na pračku. V ceně je zdarma připojení k internetu, zabezpečovací zařízení na pult centrální ochrany, úklid společných prostor. Všechny energie jsou samostatně měřené. Možnost pronájmu vlastního parkovacího místa ve dvoře. Energet. štítek nedodán - třída G. Další info v RK.
NovinkaRezervace
Náhled
8 000,- Kč
Pronájem vinného sklepu Kunovice
Pronájem nového kvelbeného sklepu ve středu obce Kunovice. Jedná se o prostoru o velikosti 105m2 vhodnou k provozování vinárny, či pořádání společenských akcí s možností přípravy teplých jídel. Prostor má samostatná měření energií. Cena uvedena bez nákladů na energie. Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán.
Novinka
Náhled
8 900,- Kč
Pronájem obchodních a NP v centru Uh.Hradiště
Nabízíme pronájem obchodních prostor ( možno využít i jako kanceláře) s výlohou, v přízemí na pěší zóně v centru Uh.Hradiště. Prostory jsou po rekonstrukci, klimatizovány a mají výměru 41m2. Výloha a přímý vstup z atria budovy. Vhodné pro advokátní,notářské kanceláře, kadeřnictví, kosmetiku, prodejnu atd. K ceně nutno připočíst zálohu na energie a služby ve výši 2.000,-Kč. Energetická náročnost G - štítek nedodán.
Sleva
Náhled
9 000,- Kč
Pronájem bytu 3+1 v Kunovicích
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 o výměře 81 m2. Byt se nachází v 1.patře rodinného domu v Kunovicích u Uherského Hradiště. Byt je plně zařízen a funkční. Bonusem je prostorná terasa. Cena nájmu je uváděna bez záloh na energie, které činí 3500,-Kč měsíčně. Další info rádi poskytneme v RK.
NovinkaRezervace
Náhled
10 415,- Kč
Pronájem baru v Traplicích
Nabízíme exkluzivně pronájem zavedeného baru v Traplicích na Uherskohradišťsku. Prostory o celkové výměře 189 m 2 a přilehlou venkovní zahrádkou, se nacházejí v přízemí objektu v samém centru obce. Bar je vybaven kompletní aparaturou na hudební produkci, včetně osvětlení a dále kompletním zázemím, které je potřebné k provozu ( to vše je ve vlastnictví současného provozovatele). Možný odkup vybavení (inventáře) po dohodě.Energetická náročnost-třída G-štítek nedodán. Další info v RK nebo na telefonu 605 246 921.
Novinka
Náhled
30 000,- Kč
Pronájem luxusního bytu v centru Uh. Hradiště
Chcete bydlet v luxusním novém bytě, nadstandardní velikosti přes 200 m2, přímo v centru města a s jedinečným výhledem na celé město? Tak přímo pro Vás máme byt, který splňuje veškeré tyto požadavky! Bytová jednotka se nachází v 5 patře s výtahem a  je tvořena 3 samostatnými pokoji, obývacím prostorem s kuchyní a jídelnou o vel. téměř 50 m2, 2 mezonetovými prostory pro individuální využití o vel. 40 m2, 2 koupelnami, šatnou a technickou místností. Byt bude kompletně zařízen nábytkem, včetně elektrospotřebičů. Dalším bonusem jsou 2 prostorné terasy přístupné z každého pokoje, s naprosto ojedinělým výhledem na srdce Uherského Hradiště. Byt má všude podlahové vytápění z vlastního kondenzačního kotle, v každé místnosti je klimatizace. Další informace a cena za pronájem bude sdělena všem vážným zájemcům v RK PANORAMA REALITY s.r.o.
Rezervace
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host