Přeskočit na navigaci
reklamní obrázek

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
14,- Kč
Prodej orné půdy v Moravském Písku
Jménem majitele nabízíme pozemky - ornou půdu v lokalitě Moravský Písek, okres Hodonín. Jde o soubor sedmi pozemků s celkovou výměrou 9770 m2, jedná se o id. 1/2 z celkové výměry 19539m2. Další info v realitní kanceláři.
NovinkaRezervace
Náhled
27,- Kč
Prodej orné půdy v Kunovicích u Uherského Hradiště
Prodáno!Exkluzivně nabízíme prodej orné půdy v Kunovicích u Uherského Hradiště. Jedná se soubor pozemků o celkové výměře 26497 m2. Součástí souboru je i pozemek v lokalitě u plánovaného propojení obchvatu mezi Kunovicemi a Uherským Hradištěm, což může mít do budoucna zajímavou investiční příležitostí. Tak neváhejte!
NovinkaRezervace
Náhled
170,- Kč
Prodej stavebního pozemku Koryčany-Lískovec
Exkluzívně nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Koryčany-Lískovec. Pozemek o celkové výměře 1975 m2 a stavební šíři cca 12 m se nachází v klidné části obce, s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti pozemku lesy, koupaliště, přehrada a nedaleko lyžařský vlek Stupava. Pozemek je zastavitelný z obou stran, tudíž nový majitel může dále část pozemku následně odprodat!!! IS jsou na hranici pozemku. Výhodná cena 175,-Kč/m2 je vč.provize a služeb RK.
Novinka
Náhled
19 000,- Kč
Prodej orné půdy v Kunovicích u Uh.Hradiště
Exkluzivně nabízíme k prodeji ornou půdu v Kunovicích u Uherského Hradiště. Jedná se o id. 1/2  dvou sousedních pozemků z celkové výměry 1880 m2, t.j. 940 m2. Další info v RK.
Novinka
Náhled
470 000,- Kč
Prodej pozemku u vody
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek přímo u vody o výměře 162 m2. Pozemek se nachází v žádané lokalitě u těžební tabule v Ostrožské Nové Vsi. Pozemek je vhodný pro umístění menší chatky, pozemek je ideální pro rybáře nebo k rekreaci. Další informace poskytneme v RK.
Tip
Náhled
480 000,- Kč
Prodej stavebního pozemku Nedakonice
Nabízíme exkluzivně prodej stavebního pozemku v obci Nedakonice. Rovinatý pozemek o výměře 1 682 m2 se nachází v klidné, okrajové části obce. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Inž. sítě jsou v dosahu pozemku. Celý pozemek je oplocený a nachází se na něm několik ovocných stromů. Obec Nedakonice má veškerou občanskou vybavenost, vzdálenost do Uh. Hradiště je cca 10 km. Uvedená velmi zajímavá cena je včetně provize RK.
NovinkaRezervaceSleva
Náhled
590 000,- Kč
Prodej st.pozemku v Kunovicích u Uh.Hradiště
REZERVACE! Na pozemek byla složena REZERVAČNÍ ZÁLOHA a tudíž v současné době není předmětem nabídky!Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro výstavbu menšího rodinného domu. Máte byt a chcete ho vyměnit za vlastní rodinný dům? Nabízíme řešení, pozemek o výměře 420 m2 a uliční šíři cca 7m je určen pro menší tip RD o velikosti 4+kk s garáží. Všechny IS jsou v dosahu pozemku a bonusem je klidná lokalita na okraji Kunovic. Další info poskytneme v RK. Pozor foto RD je pouze ilustrační!
NovinkaRezervace
Náhled
1 490 000,- Kč
Prodej stavebního pozemku v Uherském Hradišti
Nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v Uherském Hradišti v městské části Sady. Pozemek se nachází v okrajové části Sadů v nově rodící se ulici, je přístupný po zpevněné a částečně zpevněné komunikaci. Jeho uliční šíře je 20m, celková výměra 1908m2, je tedy vhodný pro výstavbu samostatně stojícího domu. IS jsou vzdáleny od hranice pozemku cca 45m. Kanalizace v místě není a nové domy v okolí mají zbudované jímky. Bonusem je ideální obdelníkový tvar. Bližší info v RK.
NovinkaTip
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host