Přeskočit na navigaci
reklamní obrázek

Vyhledávání nemovitostí

Řadit podle:   Cena    Název    Nejnovější
Náhled
14,- Kč
Prodej orné půdy v Moravském Písku
Jménem majitele nabízíme pozemky - ornou půdu v lokalitě Moravský Písek, okres Hodonín. Jde o soubor sedmi pozemků s celkovou výměrou 9770 m2, jedná se o id. 1/2 z celkové výměry 19539m2. Další info v realitní kanceláři.
NovinkaRezervace
Náhled
27,- Kč
Prodej orné půdy v Kunovicích u Uherského Hradiště
Prodáno!Exkluzivně nabízíme prodej orné půdy v Kunovicích u Uherského Hradiště. Jedná se soubor pozemků o celkové výměře 26497 m2. Součástí souboru je i pozemek v lokalitě u plánovaného propojení obchvatu mezi Kunovicemi a Uherským Hradištěm, což může mít do budoucna zajímavou investiční příležitostí. Tak neváhejte!
NovinkaRezervace
Náhled
95 000,- Kč
Prodej pozemků Stupava
V zastoupení majitele nabízíme soubor pozemků vedený jako trvalý travní porost, v obci Stupava na okrese Uherské Hradiště. Celková výměra pozemků je 6 514 m2.  Zajímavá lokalita, zajímavá cena. Další info a čísla parcel rádi sdělíme každému zájemci v RK. Uvedené foto je ilustrační !
NovinkaRezervace
Náhled
286 375,- Kč
Prodej stavebního pozemku Koryčany-Lískovec
Exkluzívně nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Koryčany-Lískovec. Pozemek o celkové výměře 1975 m2 a stavební šíři cca 12 m se nachází v klidné části obce, s nádherným výhledem do okolí. V blízkosti pozemku lesy, koupaliště, přehrada a nedaleko lyžařský vlek Stupava. Pozemek je zastavitelný z obou stran, tudíž nový majitel může dále část pozemku následně odprodat!!! IS jsou na hranici pozemku. Výhodná cena 145,-Kč/m2 je vč.provize a služeb RK.
SlevaTip
Náhled
480 000,- Kč
Prodej stavebního pozemku Nedakonice
Nabízíme exkluzivně prodej stavebního pozemku v obci Nedakonice. Rovinatý pozemek o výměře 1 682 m2 se nachází v klidné, okrajové části obce. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Inž. sítě jsou v dosahu pozemku. Celý pozemek je oplocený a nachází se na něm několik ovocných stromů. Obec Nedakonice má veškerou občanskou vybavenost, vzdálenost do Uh. Hradiště je cca 10 km. Uvedená velmi zajímavá cena je včetně provize RK.
NovinkaRezervaceSleva
Náhled
590 000,- Kč
Prodej st.pozemku v Kunovicích u Uh.Hradiště
REZERVACE! Na pozemek byla složena REZERVAČNÍ ZÁLOHA a tudíž v současné době není předmětem nabídky!Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro výstavbu menšího rodinného domu. Máte byt a chcete ho vyměnit za vlastní rodinný dům? Nabízíme řešení, pozemek o výměře 420 m2 a uliční šíři cca 7m je určen pro menší tip RD o velikosti 4+kk s garáží. Všechny IS jsou v dosahu pozemku a bonusem je klidná lokalita na okraji Kunovic. Další info poskytneme v RK. Pozor foto RD je pouze ilustrační!
NovinkaRezervace
Náhled
745 000,- Kč
Prodej st.pozemku ve Lhotce u Zlína
Nabízíme ve výhradním zastoupení majitele stavební pozemek ve Lhotce u Zlína o celkové výměře 877 m2. Pozemek je uliční šíře cca 8m, tudíž je vhodný pro výstavbu menšího řadového rodinného domu. IS jsou v dosahu pozemku cca 15m. Bonusem je příjemné prostředí s krásným výhledem do okolí a snadná dostupnost do centra Zlína. Další info rádi sdělíme v RK.
(c) 2004-2015 PANORAMA Reality, s.r.o.| WebDesign INF, s.r.o.  | Redakční systém iRES | Web Hosting INF-Host